Data: 28-07-2014
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza


Aktualności

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
opublikowano: 10.03.2014

          Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Międzyrzecu Podlaskim w dniu 6 marca 2014 roku przeprowadził eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, odbyły się one w Szkole Podstawowej w Halasach. Poprzedziły je eliminacje na etapie szkolnym. W eliminacjach gminnych wystartowało 20 uczniów, w tym ze  szkół podstawowych – 16 uczniów i 4 uczniów z gimnazjum. Sprawdzian  odbył się w formie testów pisemnych. Pytania opracował Komendant Gminy OSP dh Józef Daniluk, który przewodniczył jury. W skład jury weszli: sekretarz Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Międzyrzecu Podlaskim – dh Elert Elżbieta oraz nauczyciele Saczuk Hanna – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Halasach, Łaziuk Elżbieta- Dyrektor Gimnazjum w Krzewicy i Ryn Radosław -  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kożuszkach.

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT sukcesywną...
opublikowano: 07.03.2014

     Gmina Międzyrzec Podlaski, w imieniu której działa Wójt Gminy Pełniący Funkcję – Pan Krzysztof Adamowicz, zaprasza do złożenia ofert na sukcesywną dostawę, do Urzędu Gminy Międzyrzec Podlaski, materiałów biurowych, których wartość – w danym roku budżetowym nie przekracza równowartości kwoty 14 tys. euro netto.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do Zaproszenia. Określona w nim ilość materiałów biurowych przedstawiona jest szacunkowo i uwzględnia zapotrzebowanie na kwartał oraz zależeć będzie od indywidualnych potrzeb Zamawiającego.

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - pobierz*.pdf 

FORMULARZ OFERTOWY - pobierz *.pdf

Afrykański pomór świń
opublikowano: 05.03.2014

OBWIESZCZENIE WOJEWODY LUBELSKIEGO z dnia 27 lutego 2014 r. w sprawie uchylenia Rozporządzenia w sprawie zarządzenia środków w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń.

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI  z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem u dzików afrykańskiego pomoru świń

Pomoc
opublikowano: 04.03.2014

 

FORUM KOBIET
opublikowano: 03.03.2014

 

Polecane wydarzenia

Wyślij znajomemu pocztówkę z widokiem naszej Gminy


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

© Copyright 2010 by E-Studio Software Sp. J.