2 Wrzesień 2014

Jelnica - Rodzina sportem silna (photo: )

Jelnica - Rodzina Sportem Silna cz. II

Czas spędzony z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi jest bezcenny. A jeśli czas ten dodatkowo spędzamy na świeżym powietrzu w duchu sportowej rywalizacji – jest to czas bezcennie zdrowy. Stowarzyszenie Moja Gmina pod honorowym patronatem Wójta Gminy zorganizowało drugie już spotkanie z cyklu „Rodzina sportem silna” – tym razem edycja jelnicka.

 (photo: )

Regulaminy Konkursów Dożynkowych 2014 r.

Regulaminy Konkursów Dożynkowych 2014. r. w Gminie Międzyrzec Podlaski Podczas Dożynek w Gminie Międzyrzec Podlaski, które odbędą się 24 sierpnia 2014 r. w Strzakłach odbędą się następujące konkursy: - Konkurs na „Najpiękniejsze Stoisko Promujące Wieś” - Konkurs na „Najlepszy Chleb Dożynkowy” - Konkurs na „Najpiękniejszy Tradycyjny Wieniec Dożynkowy” - Konkurs na „Najpiękniejszy Współczesny Wieniec Dożynkowy”

Jubileusz 85-lecia OSP Rzeczyca (photo: Michał Teofilski)

Jubileusz 85-lecia OSP Rzeczyca

Niedziela 06 lipca br. była świętem dla strażaków z OSP w Rzeczycy – która obchodziła jubileusz 85-lecia swojego powstania. Będąca częścią Krajowego Systemu Ratowniczo- Gaśniczego codziennie niesie pomoc mieszkańcom okolicznych miejscowości oraz wszystkim potrzebującym ratując ich zdrowie życie.

Gala Mistrzów w Tłuśćcu 2014 (photo: Sylwia Rogal)

Gala Mistrzów w Tłuśćcu

25 czerwca na placu przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Tłuśćcu odbyła się uroczysta „Gala Mistrzów”, na której gromadzili się wyjątkowi młodzi mieszkańcy gminy, ich rodzice i zaproszeni goście.

Rajd rowerowy

Rajd Rowerowy „Doliną Krzny”

Niedziela 22 czerwca 2014 r. była dla mieszkańców gminy kolejną okazją do spędzenia czasu z rodziną i propagowania zdrowego stylu życia. Każdy kto miał ochotę na nieco sportu oraz dużo dobrej zabawy mógł wsiąść na rower i dołączyć do rajdu rowerowego "Doliną Krzny"...

Obchody 25-lecia Wolnej Polski w Krzewicy (photo: Michał Teofilski)

Obchody 25-lecia Wolnej Polski w Krzewicy

Czerwiec bieżącego roku jest okazją do świętowania w całej Polsce obchodów 25 rocznicy przemian społeczno politycznych roku 1989 r. Gminne uroczystości rocznicowe podjęło się zorganizować Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych w Tłuśćcu, wsparte przez Urząd Gminy oraz Publiczne Gimnazjum nr 2 im Adama Mickiewicza w Krzewicy.