2 Wrzesień 2015

 (photo: Michał Teofilski)

Rodzina Sportem Silna w Pościszach 05-08-2015

Nawet 30-stopniowy upał nie przeszkodził mieszkańcom Pościsz do wzięcia aktywnego udziału w wydarzeniu sportowym „Rodzina sportem silna”, które zostało zorganizowane po raz kolejny przez Stowarzyszenie Moja Gmina w niedzielę 2 sierpnia. Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztof Adamowicz objął to wydarzenie honorowym patronatem.

 (photo: )

Sportowa niedziela z OSP Jelnica 06-08-2015

Niedzielę 26 lipca b.r. mieszkańcy Jelnicy i okolic spędzili bardzo aktywnie uczestnicząc w atrakcjach zorganizowanych przez Stowarzyszenie OSP Jelnica oraz Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim. Jak co roku na jelnickim Orliku oraz na terenie Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Jelnicy odbył się festyn pod hasłem „OSP Jelnica na sportowo”.

 (photo: )

XVII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze 13-07-2015

W dniu 28 czerwca w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze dla jednostek OSP z terenu powiatu bialskiego. Organizatorem powiatowych zawodów sportowo-pożarniczych był Komendant Miejski PSP w Białej Podlaskiej – bryg. Zbigniew Łaziuk.

 (photo: )

UWAGA na Barszcz Sosnowskiego! 03-07-2015

Na terenie miasta Biała Podlaska oraz powiatu bialskiego stwierdzono występowanie niebezpiecznego chwastu - Barszczu Sosnowskiego. Kontakt z rośliną powoduje zapalenia skóry, oparzenia, nie gojące się rany, długo utrzymujące się blizny i zapalenie spojówek. Działanie to jest szczególnie niebezpieczne dla alergików oraz dzieci, dlatego prosimy o czujność.

 (photo: Michał Teofilski)

Gala Mistrzów w Halasach 25-06-2015

23 czerwca na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Halasach odbyła się II edycja uroczystej „Gali Mistrzów”, na której zgromadzili się wyjątkowi młodzi mieszkańcy gminy, ich rodzice i zaproszeni goście.