16 Wrzesień 2014

Warsztaty charakteryzacji 2014 (photo: )

Zaproszenie na warsztaty charakteryzacji

STOWARZYSZENIE „AKTYWNI GMINY MIĘDZYRZEC” zaprasza młodzież w wieku gimnazjalnym z terenu Gminy Międzyrzec Podlaski do wzięcia udziału w projekcie realizowanym w ramach zadania publicznego zleconego przez Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski - Zapobieganie przez działanie: Warsztaty z charakteryzacji ,,Mogę inaczej’’.

 (photo: Michał Teofilski)

Dożynki powiatowe w Szeleście sukcesem kraszone

W niedzielę 31.08.2014 liczna reprezentacja naszej gminy udała się na Dożynki Powiatu Bialskiego w miejscowości Szelest (Gm. Rossosz). Obok przedstawicieli władz gminy – Wójta Krzysztofa Adamowicza, Przewodniczącego Rady Gminy Andrzeja Pietruka z grupą radnych i Dyrektor GOK-u Justyny Świerczewskiej, na uroczystości udał się również zespół Ale Baby z Kapelą z Berezy.

IX Dożynki Gminne (photo: )

IX Dożynki Gminne w Strzakłach

W niedzielę 24.08.2014 spotkaliśmy się na Dożynkach Gminnych w Strzakłach. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie i niesamowitą atmosferę – to dzięki bezinteresownym, dobrym ludziom – to dzięki Wam mogliśmy uczcić Święto Plonów.

Jelnica - Rodzina sportem silna (photo: )

Jelnica - Rodzina Sportem Silna cz. II

Czas spędzony z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi jest bezcenny. A jeśli czas ten dodatkowo spędzamy na świeżym powietrzu w duchu sportowej rywalizacji – jest to czas bezcennie zdrowy. Stowarzyszenie Moja Gmina pod honorowym patronatem Wójta Gminy zorganizowało drugie już spotkanie z cyklu „Rodzina sportem silna” – tym razem edycja jelnicka.

 (photo: )

Regulaminy Konkursów Dożynkowych 2014 r.

Regulaminy Konkursów Dożynkowych 2014. r. w Gminie Międzyrzec Podlaski Podczas Dożynek w Gminie Międzyrzec Podlaski, które odbędą się 24 sierpnia 2014 r. w Strzakłach odbędą się następujące konkursy: - Konkurs na „Najpiękniejsze Stoisko Promujące Wieś” - Konkurs na „Najlepszy Chleb Dożynkowy” - Konkurs na „Najpiękniejszy Tradycyjny Wieniec Dożynkowy” - Konkurs na „Najpiękniejszy Współczesny Wieniec Dożynkowy”