29 Maj 2015

 (photo: )

Angielski śpiewająco w krzewickim gimnazjum

W krzewickim gimnazjum 6 maja był dniem szczególnym, bo rozbrzmiewającym muzyką i pięknymi głosami utalentowanej młodzieży z naszej gminy. Koncert konkursowy uroczyście rozpoczęła Elżbieta Łaziuk, Dyrektor Gimnazjum w Krzewicy, witając przybyłych gości i życząc powodzenia uczestnikom.

 (photo: )

Internet światłowodowy w naszej gminie

Mieszkańcy czterech miejscowości z naszej gminy mogą już się cieszyć superszybkim Internetem światłowodowym. Już w kwietniu firma Liquid Systems Sp. z o.o. zaczęła podłączać pierwszych klientów do nowoczesnej sieci światłowodowej w Berezie, Rzeczycy, Tuliłowie, Wysokim oraz Wygnance (Gmina Kąkolewnica).

XXV Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze (photo: Podlasiesiedzieje)

XXV Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

W dniu 26 kwietnia 2015 roku odbyły się miejsko-gminne zawody sportowo-pożarnicze dla druhów z OSP z miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz gminy Drelów. Z gminy Międzyrzec Podlaski w zawodach wzięło udział 14 jednostek OSP oraz 1 żeńska Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Przychód.

 (photo: )

Zarządzenie Nr 37.2015 Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski z dnia 20 kwietnia 2015 r. w sprawie wsparcia finansowego realizacji zadań publ

Zarządzenie Nr 37.2015 Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski z dnia 20 kwietnia 2015 r. w sprawie wsparcia finansowego realizacji zadań publicznych zlecanych w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego w ramach Programu Funkcjonowania Funduszu Wkładów Własnych w 2015 roku – dla ofert które wpłynęły w kwietniu 2015 r.

 (photo: )

Pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zachęca do skorzystania z pomocy doradców w wypełnianiu wniosków o dopłaty obszarowe i rolnośrodowiskowe. Pomoc można uzyskać w każdy czwartek w godzinach pracy Urzędu Gminy Międzyrzec Podlaski (w budynku nad GOPS-em, I piętro).

 (photo: )

Wesołego Alleluja!

Okres Świąt Wielkanocnych to szczególny czas – czas radości, odnowy ducha, powrotu do wielkanocnych tradycji… Na tę okazję pragniemy więc życzyć Państwu satysfakcji z przeżywania świątecznych chwil, spotkań z rodziną umocnienia w wierze i obfitych łask od Chrystusa Pana. Życzymy również bogatych w świąteczne smakołyki stołów i mokrego Śmigusa Dyngusa – jak to mówią „Na szczęście”!