23 Grudzień 2014

Telewizja Polska w Gminie Międzyrzec Podlaski (photo: Michał Teofilski)

Telewizja Polska w Gminie Międzyrzec Podlaski

Ostatnimi czasy wielokrotnie pokazywaliśmy, że warto pielęgnować naszą tradycję i kulturę. W naszej gminie odbyło się wiele uroczystości mających na celu zachowanie od zapomnienia tego co niezwykle cenne – naszego dziedzictwa kulturowego. Działania te okazały się ważne nie tylko dla naszej społeczności, kulturą naszej gminy zainteresowała się również Telewizja Polska.

 (photo: )

Relacja z I Sesji Rady Gminy Międzyrzec Podlaski

Gmina Międzyrzec Podlaski rozpoczęła grudzień I sesją rady gminy, która rozpoczęła się o godz. 10:00 w nowym budynku świetlicy wiejskiej w Wysokim. Ta jedyna taka sesja rady w rozpoczynającej się kadencji lat 2014 – 2018 zgromadziła licznych gości. Sesja przebiegła w spokojnej atmosferze, pełnej podziękowań nowej rady oraz wójta za wybór na stanowisko oraz gratulacji składanych na ręce nowych władz gminnych.

Tradycja narodowa pod strzechy (photo: Michał Teofilski)

Tradycja narodowa pod strzechy

W piątek 14 listopada w remizie OSP w Rzeczycy odbyły się warsztaty „Tradycja narodowa pod strzechy” mające na celu przybliżyć młodzieży tradycyjne, ale i coraz bardziej poszukiwane zawody oraz pomóc wybrać ścieżkę kariery.